Česká Suverenita nesouhlasí s plánem na likvidaci Nemocnice Na Bulovce a snahou Pirátů a premiéra Babiše zjevně její pozemky rozprodat na milionářské byty.

Česká Suverenita nesouhlasí s plánem na likvidaci Nemocnice Na Bulovce a snahou Pirátů a premiéra Babiše zjevně její pozemky rozprodat na milionářské byty.

 Česká Suverenita nesouhlasí se plánem na likvidaci Nemocnice Na Bulovce a snahou Pirátů a premiéra Babiše zjevně její pozemky rozprodat na milionářské byty.“ Jde takřka o loupež za bílého dne, kdy se strategicky umístěná – pro pacienty dobře dostupná nemocnice má vymístit na periferii města. Výstavba nové a rozsahem podobné nemocnice bude velmi nákladná a v situaci, kdy řada nemocnic v naší zemi je v katastrofálním stavu, i velmi problematická. Neschopnost ministra zdravotnictví ilustruje špatný technický stav jím řízených nemocnic – Thomayerovy nemocnice, Všeobecné nemocnice a řady pavilonů Vinohradské nemocnice nebo Nemocnice v Brně Bohunicích. Tam všude schází desítky miliard a současně se plánuje asanace Bulovky. Ministr za ANO Vojtěch Adam  místo modernizace svých nemocnic  utrácí peníze za elektronické recepty“ řekl kandidát do Senátu za Českou Suverenitu primář Nemocnice Na Bulovce MUDr. Jiří Koskuba. „Téma zdravotnictví je jedním z nejdůležitějších témat pro občany České republiky, a proto se jím bude Česká Suverenita i nádále prioritně zabývat. Proto jsem velmi rád, že MUDr. Koskuba posílil náš expertní tým“ dodal MUDr. David Rath

Druhým problémem, který se České Suverenitě jeví jako velmi zásadní, je cesta ministra zahraničí na Ukrajinu. „Ministr za ČSSD Petříček v přímém přenosu předvedl servilitu k vládnoucí klice Ukrajiny namísto toho, aby jakoukoli pomoc naší země vázal na odmítnutí omlouvání se nebo dokonce adorace Banderovců. Odpovědnost za tuto ostudu nese i premiér, protože zahraniční politika je věcí celé vlády a za vládu jako celek odpovídá Andrej Babiš. Jeho chabé prohlášení, že po mezinárodním skandálu si s ministrem Petříčkem promluví, je ukázkou premiérova slabošství. Premiér s oblibou vypráví, jak vše řídí, ale ve skutečnosti v zásadních věcech není schopen zjednat nápravu a nechává poškozovat naši zemi“ řekl Mgr. Stanislav Huml. „ Otázka je, zda vůbec ve skutečnosti chce nějakou nápravu zjednat. Obdobně se totiž chová i vůči EU, která ho navíc má přes dotace v hrsti. V minulých eurovolbách vyslal do Evropského parlamentu pana Teličku a Ježka s paní Charanzovou. Všichni tři patří svým hlasováním a postoji ke skupině servilních poslanců uctivě se klonících mocichtivé klice bruselských byrokratů. Andrej Babiš se chová obojetně, když se před domácími voliči snaží vypadat jako ten, který jako Viktor Orbán hájí naše zájmy, aby pak potajmu lezl do těch“správných unijních zadků”. Nominací spřízněnkyně pana Teličky paní Charanzové jako lídryně ANO a opětným návrhem Věry Jourové (známé svojí podporou povinných kvót pro běžence a cenzurou médií) na eurokomisařku se s konečnou platností demaskoval“ dodal Huml. „Česká Suverenita tím chce upozornit všechny občany na zničující bezzásadovost v postojích ANO“ přidala se předsedkyně České Suverenity Jana Volfová.