Tisková zpráva - Státní peníze teď musí jít lidem na stranickým papalášům

Tisková zpráva - Státní peníze teď musí jít lidem na stranickým papalášům

Česká Suverenita vítá návrh poslance Volného na zrušení státního příspěvku a příspěvku za hlasy politickým stranám a přesun těchto peněz pro nejmenší živnostníky a podnikatele.

Jsme přesvědčeni, že v době koronakrize musíme pomoci těm, na které krize dopadla ekonomicky nejvíce. Dát peníze na přežití jejich rodinám do té doby, než budou moci znovu otevřít své malé krámky a zahájit znovu práci ve svých živnostech. “Tihle lidí jsou solí této země, řekla předsedkyně České Suverenity Jana Volfová a jim musíme pomoci a když to bude za peníze, které se odeberou stranickým aparátům, tím lépe.”

Česká Suverenita dokazuje celá léta, že politika se dá dělat bez státních příspěvků, za to srdcem a každodenní prací. Alespoň se tak narovnají otřesně nespravedlivé podmínky pro politickou činnost mezi neparlamentními a parlamentními stranami” dodal místopředseda strany Pavel Havránek. Členové České Suverenity jsou připraveni návrh poslance Volného podpořit a propagovat všemi nám dostupnými prostředky. Pokud by se podařilo, aby všechny strany začaly dělat politiku bez státních peněz, ukázalo by se, komu jde skutečně o naši vlast a komu jen o dobrý život za peníze nás všech.